Linkin Park Poland

Linkin Park Poland

Opis

Gdy w 2016 roku obejmowałem stanowisko współwlaściciela profilu strona liczyła sobie 2,5 tysiąca polubień. Za pomocą odpowiednich urozmaiceń w postaci pomysłów na nowe posty oraz zatrudnieniu nowych administratorów, osiągnęliśmy pułap 6 tysięcy polubień (bez promocji sztucznej/pieniężnej). W 2017 roku byliśmy organizatorami licznych akcji podczas koncertu zespołu. Aktualnie strona Linkin Park Poland jest uważana za pierwszą linię informacji o zespole Linkin Park.

 

Szczegóły

 Data: Styczeń 2016
Klient (Współwłaściciel): Linkin Park Poland
Kategoria: Social Marketing

Champion OSK

Champion OSK

Opis

 

Pozycjonowanie strony internetowej Champion-OSK.pl. Moim zadaniem było wypromowanie witryny, tak by pojawiała się na 1 stronie wyszukiwarki Google.

 

Szczegóły

 

Data: Marzec 2019
Klient: OSK Champion
Kategoria: Strona internetowa

Klub Alpin

Klub Alpin

alpin

Opis

Zlecenie dotyczyło odświeżenia starej strony internetowej osadzonej na systemie Joomla. Strona nie była aktualizowana kilka lat, co spowodowało zawirusowanie hostingu i brak możliwości swobodnego korzystania ze strony. Projekt rozpocząłem od zbadania starych stylów portalu, które znali użytkownicy. Postawiłem na WordPress i stworzyłem motyw, który był bardzo podobny do poprzedniego. Strona została zaprojektowana zgodnie z obecnymi standardami graficznymi oraz zopytmalizowana i uproszczona. Projekt został odebrany w marcu 2019 roku i został ciepło przyjęty przez starych i nowych użytkowników.

 

Szczegóły

Data: Marzec 2019
Klient: Klub Alpin
Kategoria: Strona internetowa

Misje Diecezji Rzeszowskiej

Misje Diecezji Rzeszowskiej

misje2

Opis

Strona internetowa Misji Diecezji Rzeszowskiej miała proste założenia. Miała być stworzona dla odbiorców w pełnym przedziale wiekowym oraz być czytelna, prosta i schludna. Praca nad projektem ruszyła w styczniu 2019 roku.

 

Szczegóły

Data: Styczeń 2019
Klient: Misje Diecezji Rzeszowskiej
Kategoria: Strony internetowe

Parafia JP2 Rzeszów

Parafia JP2 Rzeszów

parafiajp2

Opis

 

Projekt strony internetowej dla Parafii pw. Św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Zlecenie przyjąłem na początku grudnia 2017 roku. Strona miała zastąpić ówcześnie istniejącą, która była mało czytelna i zbyt skomplikowana dla potencjalnych odbiorców. W projekcie tym postawiłem na oldschoolowy układ strony, oraz prostą w obsłudze nawigację.

 

Szczegóły

 

Data: Grudzień 2017
Klient: Parafia JP2 Rzeszów
Kategoria: Strony internetowe