STRONY INTERNETOWE

Żaden biznes nie będzie działał bez strony internetowej – dobrze zbudowanej i profesjonalnej.

„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.” – Bill Clinton

socks on shoulder
WordPress logotype alternative
Joomla 3D Vertical logo light background en
687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f6d4534494e76452e706e67

Tworzę strony internetowe w oparciu o najnowcześniejsze systemy zarządzania treścią.

Korzystam z najpopularniejszych systemów takich jak WordPress i Joomla oraz forumowe systemy typu MyBB. Wszystkie strony, które tworzę, są w pełni edytowalne oraz gotowe do użycia przez niedoświadczonych użytkowników. Proces projektowania takiej strony trwa od 2 tygodni do miesiąca. Przy oddaniu każdej strony wdrażam osoby odpowiedzialne za redakcję treści.

Sprzedawanie jest proste, ale jeszcze prostsze jest sprzedawanie online! Zbuduj swój biznes na podstawie własnego sklepu internetowego!

Tworzę takie strony w oparciu o jeden z najnowocześniejszych systemów zarządzania treścią – PrestaShop. Skrypt ten pozwala budować sklepy internetowe w pełni funkcjonalne i skonfigurowane pod najnowsze standardy. PrestaShop obsługuje ponad 300 000 sprzedawców na świecie! Tworzę sklepy internetowe, dzięki którym Twój produkt zyska nowych odbiorców, a co najważniejsze, Twój sklep będzie przewyższał jakością i nowoczesnością 80% Twoich konkurentów. Nie czekaj tylko zacznij internetową przygodę z handlem!

Prestashop logo
social intro

Social Marketing

Aktualnie żadna firma nie istnieje bez swojego profilu na Facebooku lub Instagramie. Ponad 70% potencjalnych klientów pochodzi z mediów społecznościowych. Zajmuję się rozwojem zaplecza społecznościowego i promowaniem firm tam, gdzie mogą zyskać nowych odbiorców. Pomagam tworzyć strony firmowe na Facebooku, profile na Instagramie i Twitterze oraz wprowadzam firmę w wir najnowszych trendów internetu!

Dobry biznes to dobra strona WWW!

Nie czekaj tylko zleć mi taki projekt!
Skontaktuj się ze mną!