STRONY INTERNETOWE

Żaden biznes nie będzie działał bez strony internetowej – dobrze zbudowanej i profesjonalnej.

„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.” – Bill Clinton

Tworzę strony internetowe w oparciu o najnowcześniejsze systemy zarządzania treścią.

Korzystam z najpopularniejszych systemów takich jak WordPress i Joomla, oraz forumowe systemy typu MyBB. Wszystkie strony, które tworzę są w pełni edytowalne, oraz gotowe do użycia przez niedoświadczonych użytkowników. Proces projektowania takiej strony trwa od 2 tygodniu do miesiąca czasu, a jej koszt to od 800 do 2500 zł. Przy oddaniu każdej strony wdrażam osoby odpowiedzialne za redakcję treści. Do tego każdy klient dostaje roczne darmowe wsparcie techniczne strony (aktualizowanie, pomoc w zmienianiu treści, oraz naprawianie błędów).

Sprzedawanie jest proste. Ale jeszcze prostsze jest sprzedawanie online! Zbuduj własny biznes na podstawie własnego sklepu internetowego!

Tworzę takie strony w opraciu o jeden z najnowczocześniejszych systemów zarządzania treścią – PrestaShop. Skrypt ten pozwala budować sklepy internetowe w pełni funkcjonalne i skonfigurowane pod najnowsze standardy. PrestaShop obsługuje ponad 300 000 sprzedawców na świecie! Tworzę sklepy internetowe dzięki którym twój produkt zyska nowych odbiorców, a co najważniejsze twój sklep będzie przewyższał jakością i nowoczesnością 80% twoich konkurentów. Nie czekaj tylko zacznij internetową przygodę z handlem!

Pozycjonowanie SEO

Twoja strona internetowa narzeka na brak odbiorców? Zajmuje się promowaniem stron w sieci, oraz zwiększaniu ich wyświetleń. Czas by twoja strona znalazła się w pierwszej piątce wyników wyszukiwarki Google! Pozwól mi zwiększyć Twoje zasięgi – zacznijmy współpracę!

Social Marketing

Aktualnie żadna firma nie istnieje bez swojego profilu na Facebooku lub Instagramie. Ponad 70% potencjalnych klientów pochodzi z mediów społecznościowych. Zajmuje się rozwojem twojego zaplecza społecznościowego i promuję twoją firmę tam gdzie może zyskać nowych odbiorców. Pomagam tworzyć strony firmowe na Facebooku, profile na Instagramie i Twitterze, oraz wprowadzam firmę w wir najnowszych trendów internetu!

Dobry biznes to dobra strona WWW!

Nie czekaj tylko zleć mi taki projekt!
Skontaktuj się ze mną!