Michał Delikat

Chciałbym bardzo podziękować Andrzejowi za pomoc graficzną w realizacji kampanii wyborczej na radnego miasta. Andrzej z pełnym profesjonalizmem przygotował wszystkie grafiki promocyjne, oraz służył doradztwem w zakresie opracowywania nowych grafik. Aktualnie stale współpracuje z Andrzejem w zakresie projektowania różnych grafik publikowanych w internecie i na mieście.

zSensem.pl

zSensem.pl

Chciałbym podziękować Andrzejowi za pomoc w realizacji naszego projektu. Firma przygotowała dla nas portal zgodny z naszymi oczekiwaniami, oraz zaprojektowała wszystkie elementy graficzne, w tym logotyp, grafiki promocyjne, oraz legitymacje prasowe. Możemy śmiało powiedzieć, że Chmiel Design to firma rzetelna, kreatywna i podchodzi do zlecenia profesjonalnie. Ciesze się, że mogliśmy razem współpracować!

Fotografia Rzeszów

Fotografia Rzeszów

W imieniu firmy Fotobudka Rzeszów składam gorące podziękowanie firmie Chmiel Design za profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonego projektu. Projekt logotypu wraz z całą identyfikacją wizualną firmy, oraz stroną internetową firmy był tak spójny i rzetelny jak działalność tworzona przez Pana Andrzeja!

Plombier Rzeszów

Plombier Rzeszów

W imieniu firmy PLOMBIER Sp, z o. o. Sp. K. składam gorące podziękowania firmie Chmiel Design za profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonego projektu. … Strona firmowa, która powstała  nie odbiega od najnowszych standardów, oraz jest w pełni funkcjonalna i czytelna.

MobiRent

MobiRent

W imieniu firmy MobiRent składam gorące podziękowanie Panu Andrzejowi Chmielowi za profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w stworzenie wizerunku marki naszej firmy. Do projektu logotypu, oraz elementów identyfikacji podszedł rzetelnie, a jego projekt okazał się idealnym strzałem w nasze oczekiwania. Pan Andrzej Chmiel okazał się partnerem godnym zaufania i polecenia, a nasza współpraca zakończyła się sukcesem i perspektywą kolejnych wspólnych projektów.